GENÇLİK İKSİRİ ARAYANLAR

Günümüzde kişilerin beklentileri, yaşam tarzları hayalleri dahi hızlı bir değişim içinde.

Eskilerin büyüklerimizin kendi yaşadıkları standartlara uygun beklentileri artık günümüz insanına yetmiyor.

Çok daha hızlı bir yaşam, iş yoğunluklu hayat kişilerin kendine ayırdığı zamanı azaltırken, bu kalan az zamanda en iyi yaşam kalitesini hayatın içinde istiyor.

Güzellik ve bakım sektöründe hemen her yıl bakış açısına ayak uydurmak için, teknolojik süreci takip etmeye sektöre yenilik katmaya devam ediyor.

COLD PLAZMA NEDİR ?

Plazma, maddenin 3 halinden birinin enerjiye dönüşme halidir. Oluşturulan bu enerji cildin epidermal tabaksına ulaştırılarak, cilt kırışıklıklarından güneş lekelerine, doğum sonrası iz ve çatlaklara, göz kapağı düşüklüğüne kadar bir çok sorunun çözümünde bize yardımcı olmaktadır. Bir süredir uygulanan  Plazma uygulamalarında oluşturulan enerji ile bölge üzerinde küçük kesiler oluşturularak cildin hızlı kolojen üretmesi sağlanmaktadır

Yeni gündeme gelen COLD PLAZMA ‘da ise bu uygulama yapılabildiği gibi, cilde herhangi bir temas yapılmadan makul bir uzaklıktan cilt üzerinde bir tahribat oluşturmaktadır. Ozonun plazmaya dönüştürülmesi ile, cildin kolojen seviyesinin hızlıca arttırılması sağlanır. Zamanla ciltteki yaşlılık lekeleri, güneş lekeleri, derin kırışıklıklar günlük yaşamda kişiyi rahatsız eden durumlardan da kurtulmasını sağlar.

Farklı dalga boyutlarında ve güçlerde uygulanan COLD PLAZMA her uygulamanın kendine özel değerleriyle uygunluk kişinin alacağı faydaya en kısa sürede ulaşmasını sağlar.

 

KULLANIM ALANLARI

  • Cilt lekeleri - Düşük göz kapağı
  • Ameliyat izleri                                       - Kaş kaldırma
  • Kaz ayakları - Vücut çatlakları
  • Gözenek sıkılaştırma - Cilt problemleri
  • Karın göbek deri fazlalığı - Göğüs toparlama
  • El üstü yenileme - Saç köklerini canlandırma
  • Dekolte, boyun toparlama

 

 

TOP