Hakkımızda

1995 yılında sektör de salon işletmeciliği ve kozmetik ürün ithalatıyla başlayan serüvenimiz, 2007 yılına gelindiğinde, estetik merkezleri, güzellik salonları, poliklinikler ve hastanelere elektro terapi, zayıflama, cilt bakım cihazları ve lazer ithalatı ve sunumlarıyla gelişti.
Koşulsuz ve sorunsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, sizlerin referanslarıyla gelişmeye çözüm ortağınız olmaya devam edecektir.

Misyonumuz


Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ürünlerimizin sizlerin kullanımına sunmaktır.

Vizyonumuz.


Dünyada ve ülkemiz de hızla gelişen medikal estetik sektöründe kaliteli, güvenli ve ekonomik hizmet sunarak alanımızda lider kuruluşlardan biri olmaktır. Bu gelecek vizyonundan hareket ile evrensel standartları ilke edinen, değişime en hızlı şekilde yanıt verebilen kurumsal anlayışımız ile geleceğe emin ve hızlı adımlarla yürüyoruz. Bizimle birlikte sektöre de çağın modern gereksinimlerine kulak veren siz müşterilerimizin en güvenilir partneri ve çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Focuslas Diode

Teori Tasınabilir diode lazer epilasyon sistemi kıl folikulune penetre edilebilen ozel long plus 808 nm laser kullanılır.kullanıldıgı seçıcı ışık obsorpsıon teorisi ile laser oncelıkle kıl folıkulundekı melanın tarafından absorve olur. Kıl govde ve folikulunu ısıtarak kıl kokunu ve etrafındakı oksıjenı parcalar.ozel sogotma sıstemı cıldı sogutarak hasar olmasını onler ve guvenlı bır tedavı ımkanı saglar

Kavitasyon Lipo

Halley Kavitasyon 5 in 1
- Multi fonksyonel zayıflama sıkılaşma ödem atma işlemleri için ideal mükemmel sonuç veren kavitasyon cıhazı
- 6 mmp basınç vakum baslıgı
- 40 mhz kavıtasyon baslığı
- 12 khz ultrasaund baslığı
- Trıo polar rf başlığı

CELL FUSİON C

Profesyonel cilt bakım ürünleri ile sonuçları güvenli uygulamalar yapın. Müşteri memnuniyetinin rahatlığını yaşayın. Çift lipozom teknolojisi ile cilde nüfuzu ve içeriğinde kimyasal madde barındırmaması, Cell Fusion C ‘nin dikkat çekici özellikleridir..

[supsystic-slider id=1 position="center"]

Ürünler hakkında daha fazla bilgi için

TOP